Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jakie są stawki za badanie?
#1
Jestem zainteresowany pracą Tajemniczego Klienta i zorientowałem się już na forach ile można zarobić, ale chciałbym wiedzieć dlaczego stawki są aż tak różne? Co to znaczy, że zadanie jest trudne? Na czym polega „trudne zlecenie”?
Odpowiedz
#2
(18-01-2016)Kornik napisał(a): Jestem zainteresowany pracą Tajemniczego Klienta i zorientowałem się już na forach ile można zarobić, ale chciałbym wiedzieć dlaczego stawki są aż tak różne? Co to znaczy, że zadanie jest trudne? Na czym polega „trudne zlecenie”?

Bardzo dużo osób kojarzy zawód Tajemniczego Klienta z wysokimi zarobkami i małym wysiłkiem. Prawda bywa jednak inna. Najczęściej zarobki oscylują pomiędzy 20 zł a 50 zł za wizytę w badanym punkcie. Przeliczając to na godzinę pracy, to ok. 25-35zł. Przy czym Tajemniczy Klient pracuje na umowie o dzieło i od tej kwoty odprowadzany jest jeszcze podatek, o czym nie wszyscy pamiętają, decydując się na tę pracę. W zależności od trudności zadania można otrzymać odpowiednio wyższe wynagrodzenie. Trudność zlecenia polega na skomplikowanym, długim scenariuszu oraz znacznie większym zaangażowaniu audytora. Trudniejszym zadaniem może okazać się wizyta w banku, w którym jednym z punktów scenariusza jest podanie swoich danych osobowych, by np. założyć konto. W takim przypadku kolejnym krokiem badania jest powrót do placówki, a następnie rozwiązanie umowy z bankiem.
Odpowiedz
#3
Polecamy też zajrzeć do tego wątku: http://www.opinia-klienta.pl/forum/showt...php?tid=25.
Odpowiedz
#4
(18-01-2016)MPlaszczyca napisał(a): Polecamy też zajrzeć do tego wątku: http://www.opinia-klienta.pl/forum/showt...php?tid=25.

A tutaj więcej o nietypowych zleceniach: http://www.opinia-klienta.pl/forum/showt...php?tid=50
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości